Focení je můj život! Někdy jde z lehka a někdy ztěžka, ale vždy dělám maximum. Je to jak nádech a výdech. Tak přirozené. Mým cílem je zachytit vše tak, aby i Vy jste přirozeně ukázali světu to, co umíte.

Miluji svoji práci!
Díky ní se dostávám na zajímavá místa, na které bych se nikdy nedostala. Baví mě ukazovat ostatním, prostřednictvím mých fotografií, jejich úžasnou práci. 

Vždy cítím obrovskou pokoru, když mohu zachytit to úsilí a dřinu, která za vším stojí. To co fotím, mě vždy ohromně zajímá a mám obrovskou radost, že se potkávám s lidmi, které se mnou svou práci rádi sdílí. Je však i spousta lidí, kterým fotograf "na akci" vadí. Je to díky nervozitě. Zcela ji chápu a proto se snažím vždy splynout a být "neviditelná". Spousta klientů mi vždy říká: " A co tady chceš fotit? Vždyť je to úplně obyčejné?" Ale pro mě ne! Vždy se snažím najít nový úhel pohledu, který by Vám "to obyčejné" ukázal jako velice zajímavé. Protože Vaše práce za to stojí!

Dnes fotím převážně průmyslové stavby, historické objekty, interiéry atd. Vždy tomu tak však nebylo. Začínala jsem portrétním a rodinným focením, Postupně jsem si vybudovala ateliér pro jejich realizaci a realizaci svých bláznivých nápadů, které vedly k třem úspěšným výstavám. Po narození dětí jsem zjistila, že mě nebaví někoho uměle stylizovat, upravovat vlasy a na požadavek zeštíhlovat v PC. Chtěla jsem najít tu přirozenost a opravdovost. A našla jsem ji zde. Nicméně jsem portréty zcela nezavrhla a ráda si je vyfotím.


Vím, že se dokážu na Vaši práci dívat úplně jinak než ostatní. Dokážu vycítit co je a není důležité. Vím, že prostřednictvím mých fotografií dokážu ukázat kvalitně odvedenou práci, za kterou se můžete ohlédnout a kterou můžete dál ukazovat svým klientům.
BIO.Fotím, lítám, natáčím...prostě tvořím.
Dělám to co mě baví a za to děkuji.

+ 420 724 071 871

fotoklenorova@seznam.cz

Země