Focení je můj život! Někdy jde z lehka a někdy ztěžka, ale vždy dělám maximum. Je to jak nádech a výdech. Tak přirozené. Mým cílem je zachytit vše tak, aby i Vy jste přirozeně ukázali světu to, co umíte.

info.

Teď trochu z praktického hlediska.
Jak postupuji při práci: 
Pokud se rozhodnete využít moje služby, ujasníme si nejdříve Vaše představy a upřesníme místo. Snažím se z Vás dostat co možná nejvíce informací o jakou práci či prostředí se jedná. Prostě, abych si udělala nějakou představu. Někdy se i jedu podívat předem na požadované místo, abych věděla co mohu očekávat. Pokud je to možné, z hlediska bezpečnosti popř. jiných podmínek, snažím se pracovat samostatně. Věřím, že je to nejvíce flexibilní, ale samozřejmě, pokud chcete být se mnou při focení, budu ráda.

Jsem schopná z jedné akce vytěžit maximum a to tak, že mohu fotografovat, natáčet popř. létat s dronem. Jsem pilot dronu se všemi potřebnými licencemi. Použití dronu je však samozřejmě vázané na zákonné a meteorologické podmínky.

Fotografie vždy odevzdávám v plném rozlišení a včetně postprodukce. RAW soubory neposkytuji. Tvorba krátkých video záběrů např. pro propagaci na sociálních sítí je dle dohody.

Cenové nabídky vytvářím dle jednotlivých zadání. 

Jsem z malé vesnice Barchov, kousek od Pardubic, ale jezdím po celé ČR.Fotím, lítám, natáčím...prostě tvořím.
Dělám to co mě baví a za to děkuji.

+ 420 724 071 871

fotoklenorova@seznam.cz

Země